The Streets
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

The Streets

Forum RPG!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Antrenament in ploaie

In jos 
+3
Yuji
Yusuke Yamamoto
Austin
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Millie Waldorf

Millie Waldorf


Mesaje : 94
Data de înscriere : 23/01/2010
Localizare : Peste tot dar nicăieri

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 7:29 pm

-Asta înseamnă că ai și cu ce să le cumperi. Atunci o duci bine, chiar foarte bine, omule.
Sus In jos
Adeon

Adeon


Mesaje : 146
Data de înscriere : 23/01/2010

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 7:33 pm

-Mda, dacă spui tu, sunt eu de acord, întristându-mă puţin.
Sus In jos
Millie Waldorf

Millie Waldorf


Mesaje : 94
Data de înscriere : 23/01/2010
Localizare : Peste tot dar nicăieri

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 7:39 pm

-De ce faci mutra aia de căteluș plouat mă? Își puse mâinile în șold și îl privi urât. Sau cum încerca și ea.
Sus In jos
Adeon

Adeon


Mesaje : 146
Data de înscriere : 23/01/2010

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 7:49 pm

-Ah, păi, mi-am adus aminte de ceva... Spun eu mult mai încet.
Sus In jos
Millie Waldorf

Millie Waldorf


Mesaje : 94
Data de înscriere : 23/01/2010
Localizare : Peste tot dar nicăieri

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 7:52 pm

-De ceva ce? Spune, dacă-ți stă pe inimă și vrei să scapi. Sunt o bună ascultătoare.
Sus In jos
Adeon

Adeon


Mesaje : 146
Data de înscriere : 23/01/2010

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 7:54 pm

Oftez şi zic:
-Ei bine, poate crezi tu că eu trăiesc bine, dar nu-i aşa. Părinţii mei sunt ambii plecaţi prin lume şi pe mine m-au lăsat aici singur, împreună cu banii lor. Frumoasă viaţă, aşa-i? Întreb eu ironic.
Sus In jos
Millie Waldorf

Millie Waldorf


Mesaje : 94
Data de înscriere : 23/01/2010
Localizare : Peste tot dar nicăieri

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 7:56 pm

-Defapt, nu-i chiar așa de frumos. Și eu sunt aproape în aceeași situație. Ai mei sunt încă în Norvegia, iar eu am plecat de lângă ei și prietenii mei.
Sus In jos
Adeon

Adeon


Mesaje : 146
Data de înscriere : 23/01/2010

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 8:00 pm

-Deci, vezi, nu-i aşa de plăcut, spun lăsându-mi capul într-o parte-
Sus In jos
Millie Waldorf

Millie Waldorf


Mesaje : 94
Data de înscriere : 23/01/2010
Localizare : Peste tot dar nicăieri

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 8:04 pm

-Da, mai ales când mă gândesc că i-am lăsat pe toți acolo. Regret că am venit la academia asta de Street Dance. Într-un fel. Tu nu?
Sus In jos
Adeon

Adeon


Mesaje : 146
Data de înscriere : 23/01/2010

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 8:05 pm

-Nu ştiu. Poate că aşa e mai bine pentru mine, spun şi îmi închid ochii.
Sus In jos
Millie Waldorf

Millie Waldorf


Mesaje : 94
Data de înscriere : 23/01/2010
Localizare : Peste tot dar nicăieri

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 8:12 pm

-Eu mă simt așa de singură aici. Parcă aș fi singurul om de pe pământ. Oftă tristă.
Sus In jos
Adeon

Adeon


Mesaje : 146
Data de înscriere : 23/01/2010

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 8:20 pm

Îi pun o mână după umeri şi îi zâmbesc încurajator.
Sus In jos
Millie Waldorf

Millie Waldorf


Mesaje : 94
Data de înscriere : 23/01/2010
Localizare : Peste tot dar nicăieri

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 8:23 pm

Îi zâmbi cald și își trase gluga puternic peste cap, deoarece începuse ploaia din nou.
-Știi, îmi placi.
Sus In jos
Adeon

Adeon


Mesaje : 146
Data de înscriere : 23/01/2010

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 8:24 pm

-Şi tu mie, spun zâmbindu-i. Picăturile de apă au început să îmi ude părul şi gluga fetei.
Sus In jos
Millie Waldorf

Millie Waldorf


Mesaje : 94
Data de înscriere : 23/01/2010
Localizare : Peste tot dar nicăieri

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 8:33 pm

Îi zâmbi sincer. Picăturile reci îi udau fața, ca și cum ar fi plâns.
-Plouă așa de frumos... aproape ca tine. Râse scurt. Glumeam.
Sus In jos
Adeon

Adeon


Mesaje : 146
Data de înscriere : 23/01/2010

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 8:39 pm

-Frumoasă glumă, comentez eu încet. Privesc cerul ce îşi vărsa lacrimile asupra noastră.
Sus In jos
Millie Waldorf

Millie Waldorf


Mesaje : 94
Data de înscriere : 23/01/2010
Localizare : Peste tot dar nicăieri

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 8:41 pm

-Acum serios, nu mă pricep la glume. Își ridică privirea către bolta cerească de culoarea onixului, picăturile reci de apă lovind-o brutal pe față.
Sus In jos
Adeon

Adeon


Mesaje : 146
Data de înscriere : 23/01/2010

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 8:43 pm

-Se vede. Încep să fiu ameţit. Mă sprijin de balustrada acoperişului în timp ce gâfâiam.
Sus In jos
Millie Waldorf

Millie Waldorf


Mesaje : 94
Data de înscriere : 23/01/2010
Localizare : Peste tot dar nicăieri

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 9:20 pm

Îl strânse puternic în brațe.
-Ce ai? Ăăăă... stai, mai bine mergem jos. Poate ți se face rău.
Sus In jos
Adeon

Adeon


Mesaje : 146
Data de înscriere : 23/01/2010

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 10:07 pm

Simt cum pământul se învârte cu mine. Mă trântesc pe jos, deşi este ud. Nu mai pot sta în picioare. Îmi sprijin capul în palme şi şoptesc încet:
-Sunt...bine... vocea mi se sparge.
Sus In jos
Millie Waldorf

Millie Waldorf


Mesaje : 94
Data de înscriere : 23/01/2010
Localizare : Peste tot dar nicăieri

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 6:29 pm

-Așa de bine ești, cum sunt eu regina Elisabeta. Hai mă că îmi dau seama că nu te simți bine deloc. Îl trase puternic de mână și îl așeză pe scările uscate. Acum o să cobori, și dacă vrei, și dacă nu. O să te târăsc și te va durea.
Sus In jos
Adeon

Adeon


Mesaje : 146
Data de înscriere : 23/01/2010

Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 9:16 pm

Nu pot să mă mişc şi nici nu vreau. Dacă m-aş ridica în picioare, m-aş simti şi mai rău. Dau încet din cap, în semn negativ, sperând ca Mill să înţeleagă că nu vreau şi nu pot să mă mişc.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Antrenament in ploaie - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Antrenament in ploaie   Antrenament in ploaie - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Antrenament in ploaie
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Streets :: The Streets :: Acoperisurile-
Mergi direct la: