The Streets
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

The Streets

Forum RPG!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Seara pe balcon

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Yuji

Yuji


Mesaje : 52
Data de înscriere : 22/01/2010

Seara pe balcon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seara pe balcon   Seara pe balcon - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:23 am

Am zambit si m-am uitat la ea. Am analizat-o putin.
-Ti-ar sta foarte bine acolo... pentru ca esti frumoasa.
Nu stiu ce ma apucase sa ii spun ca era frumoasa, dar in acea clipa chiar mi se parea ca arata ca un inger.
Sus In jos
Yoshioka Yui

Yoshioka Yui


Mesaje : 71
Data de înscriere : 23/01/2010

Seara pe balcon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seara pe balcon   Seara pe balcon - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 9:18 am

Yui isi indrepta privirea spre el, zambind putin jenata si in acelasi timp se imbujora, iar cand realiza asta isi intoarse repede capul, ca Yuji sa nu observe.
- Mersi pentru compliment! Zise ea in cele din urma.
Sus In jos
Yuji

Yuji


Mesaje : 52
Data de înscriere : 22/01/2010

Seara pe balcon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seara pe balcon   Seara pe balcon - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:04 pm

-N-ai pentru ce, i-am zambit.
Probabil o luasem prin surprindere pentru ca i-a luat ceva timp pana sa-mi multumeasca.
-Eu spun doar ce vad.
Sus In jos
Yoshioka Yui

Yoshioka Yui


Mesaje : 71
Data de înscriere : 23/01/2010

Seara pe balcon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seara pe balcon   Seara pe balcon - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:11 pm

Cand simti ca roseala din obraji ii mai disparu se intoarse cu fata spre el, cu-n zambet larg pe chip. Nu prea era obisnuita sa primeasca complimente de la baietii, mai ales ca deabea iesea prin lume, tot ce facea era sa munceasca aproape non-stop.
Sus In jos
Yuji

Yuji


Mesaje : 52
Data de înscriere : 22/01/2010

Seara pe balcon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seara pe balcon   Seara pe balcon - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:36 pm

S-a intors spre mine cu un zambet larg pe fata. Ma gandeam ca poate nu o deranjase, ca paote chair se bucurase sa auda asa ceva.
-Ti-a venit somnul? Ar trebui sa dormi.
Sus In jos
Yoshioka Yui

Yoshioka Yui


Mesaje : 71
Data de înscriere : 23/01/2010

Seara pe balcon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seara pe balcon   Seara pe balcon - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:59 pm

- Uhm... da asa cred ca ar trebui sa fac... Zise ea, si chiar i se facuse somn, dar nu vroia sa mearga la culcare, vroia sa mai stea pe balcon cu Yuji, chiar ii placea compania lui foarte mult.
Sus In jos
Yuji

Yuji


Mesaje : 52
Data de înscriere : 22/01/2010

Seara pe balcon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seara pe balcon   Seara pe balcon - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 6:17 pm

-Ai nevoie de somn. Haide, te conduc.
M-am dezlipit de balustrada si mi-am dus mana dupa gatul ei, intorcandu-ma spre iesirea din balcon.
-Daca vrei, stau cu tine pana adormi. Pot fi foarte plictisitor daca vreau, am chicotit.
Sus In jos
Yoshioka Yui

Yoshioka Yui


Mesaje : 71
Data de înscriere : 23/01/2010

Seara pe balcon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seara pe balcon   Seara pe balcon - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 6:53 pm

Yui chicoti incet si in cele din urma accepta, asta fiindca venea Yuji cu ea, altfel ar fi preferat sa nu mai doarma ca sa stea cu el. Mersera spre camera ei si cand ajunsera aprinse repede lumina.


Ultima editare efectuata de catre Yoshioka Yui in Mar Ian 26, 2010 12:40 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Yuji

Yuji


Mesaje : 52
Data de înscriere : 22/01/2010

Seara pe balcon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seara pe balcon   Seara pe balcon - Pagina 2 Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 2:58 pm

off: unde ar trebui sa postam acum?
Sus In jos
Yoshioka Yui

Yoshioka Yui


Mesaje : 71
Data de înscriere : 23/01/2010

Seara pe balcon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seara pe balcon   Seara pe balcon - Pagina 2 Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 8:18 pm

Off: pai, eu zic ca sa postam in continuare aici ca sa nu stricam actiunea de la camera lui Yui, asta daca mai vrei sa continuam ideea de acolo^^
Sus In jos
Yuji

Yuji


Mesaje : 52
Data de înscriere : 22/01/2010

Seara pe balcon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seara pe balcon   Seara pe balcon - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 26, 2010 10:32 am

off: okay deci actiunea continua la camera lu Yui.

on: Am urmat-o pe Yui pana in camera ei sim-am asezat automat pe pat, asteptand-o sa se pregateasc. Nu aveam de gand sa ma intind langa ea in pat, doar vroiam sa ma uit la ea pana avea sa adoarma. Era frumoasa si probabil arata foarte dragut cand dormea.
-Ai un halat sau ceva?..
Pe de o parte, nu vroiam sa mi se mai vada cicatricea. Pe de alta parte, incepuse sa mi se faca frig.
Sus In jos
Yoshioka Yui

Yoshioka Yui


Mesaje : 71
Data de înscriere : 23/01/2010

Seara pe balcon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seara pe balcon   Seara pe balcon - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 26, 2010 11:33 am

- Hmm... da, cred ca am, asteapta-ma putin te rog.
Yui iesi din camera, grabindu-se spre sufragerie. Acolo isi dadu repede hainele jos si isi lua pe ea camasa de noapte, care semana mai mult a rochita. Mai lua si-un halat, apoi veni in graba in camera.
- Am gasit un halat, sper sa-ti vina! Ii zise ea in timp ce il intinse spre baiat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Seara pe balcon - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Seara pe balcon   Seara pe balcon - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Seara pe balcon
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Streets :: House :: Balconul-
Mergi direct la: